Поширити

Співробітники мережі «Файно Маркет» вже традиційно долучилися до ініціативи «Радість Різдва», яка спрямована на привітання з новорічними святами дітей, які проходять лікування у Гематологічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні. 

Цього року нам вдалося зібрати 84 860 грн, які були спрямовані на придбання необхідних медичних засобів: 

  • 100 наборів систем інфузомату для внутрішньовенного введення; 
  • 200 штук інсулінових шприців; 
  • цифровий вимірювач для артеріального тиску; 
  • компресорний інгалятор; 
  • 80 баночок спеціального харчування.

Окрім цього, наші співробітники підготували різноманітні подарунки, які подарували дітям незабутні емоції та відчуття свята. Ми щасливі, що змогли здійснити дитячі мрії та наповнити їхні дні радістю. 

Ця ініціатива надихає нас і надалі допомагати та вірити у дива, адже кожна добра справа робить світ кращим. 

Файно Маркет – творимо простір добрих справ! 

Інші новини

Творимо дива разом: підсумки благодійної ініціативи «Благодійні листівки»

Добросусідство

20.02.2025, 14:55
Творимо дива разом: підсумки благодійної ініціативи «Благодійні листівки»
Файно Маркет відкрив 202-й магазин у селищі Гельмязів!

Відкриття

17.02.2025, 17:34
Файно Маркет відкрив 202-й магазин у селищі Гельмязів!
Ще більше вигоди для наших сусідів! Оновлюємо програму «Пенсійна»

Дізнавайся першим

17.02.2025, 15:45
Ще більше вигоди для наших сусідів! Оновлюємо програму «Пенсійна»
У мобільному застосунку стартував збір для захисників

Добросусідство

10.02.2025, 14:51
У мобільному застосунку стартував збір для захисників
Файно Маркет розпочав рік з мільйонної підтримки ЗСУ

Добросусідство

06.02.2025, 14:17
Файно Маркет розпочав рік з мільйонної підтримки ЗСУ
Файно Макет передав інструменти та техніку для ЗСУ

Добросусідство

30.01.2025, 16:55
Файно Макет передав інструменти та техніку для ЗСУ
Файно Маркет передав матраци та пледи для дітей Знам’янської спеціальної школи 

Добросусідство

27.01.2025, 16:24
Файно Маркет передав матраци та пледи для дітей Знам’янської спеціальної школи 
Передача на 100 000 гривень: Файно Маркет відправив медикаменти для Госпітальєрів

Добросусідство

27.01.2025, 14:47
Передача на 100 000 гривень: Файно Маркет відправив медикаменти для Госпітальєрів
Файно Маркет передав “тепло” для Знамʼянської спеціальної школи

Добросусідство

27.01.2025, 14:47
Файно Маркет передав “тепло” для Знамʼянської спеціальної школи
Розіграш прикрас «Коштовні моменти» у Файно Маркет!

Конкурси для сусідів

23.01.2025, 16:20
Розіграш прикрас «Коштовні моменти» у Файно Маркет!
Файна перемога: допоможемо шпиталю разом! 

Добросусідство

22.01.2025, 16:07
Файна перемога: допоможемо шпиталю разом! 
«Чистота для «Надії»: приєднуйтесь до ініціативи «Дитячі долоньки»! 

Добросусідство

21.01.2025, 16:05
«Чистота для «Надії»: приєднуйтесь до ініціативи «Дитячі долоньки»! 
Файно Маркет відкрив перший магазин у Київській області 

Відкриття

20.01.2025, 15:55
Файно Маркет відкрив перший магазин у Київській області 
Благодійні листівки від Файно Маркет: звітуємо про допомогу 

Добросусідство

17.01.2025, 15:53
Благодійні листівки від Файно Маркет: звітуємо про допомогу 
У Файно Маркет стартує ініціатива "Кава, що лікує": разом допоможемо героям! 

Файноновини

16.01.2025, 15:51
У Файно Маркет стартує ініціатива "Кава, що лікує": разом допоможемо героям! 
Підсумки 2024 року: нові магазини, робочі місця, податки та підтримка ЗСУ

Файноновини

15.01.2025, 15:49
Підсумки 2024 року: нові магазини, робочі місця, податки та підтримка ЗСУ
Дайджест добрих справ від Файно Маркет: різдвяне диво для дітей 

Добросусідство

14.01.2025, 15:42
Дайджест добрих справ від Файно Маркет: різдвяне диво для дітей 
Шановні учасники Пенсійної програми лояльності!

Файноновини

07.01.2025, 15:33
Шановні учасники Пенсійної програми лояльності!
Фінальний звіт: Файно Маркет передав 10 комплексів РЕБ «Сусіди єднаються — ворог озирається»

Добросусідство

06.01.2025, 15:26
Фінальний звіт: Файно Маркет передав 10 комплексів РЕБ «Сусіди єднаються — ворог озирається»
«Очі Кропивниччини»: Файно Маркет і Баба Єлька презентують календар на 2025 рік 

Файноновини