Поширити

Файно Маркет підтримує наших захисників! Для потреб Збройних Сил України коштом компанії ми передали причеп вартістю 116 943 грн

Ця техніка необхідна військовим для перевезення спорядження, будівельних матеріалів, доставки гуманітарної допомоги та оперативного переміщення технічного обладнання. Надійний причеп допоможе захисникам швидко виконувати логістичні завдання та бути ще більш мобільними. 

Кожен внесок наближає перемогу! Разом – до спільної мети! 

Файно Маркет творимо простір добрих! 

Інші новини

Розіграш сертифікатів на Великодній кошик!

Конкурси для сусідів

13.03.2025, 14:12
Розіграш сертифікатів на Великодній кошик!
Операція"Великдень" 2

Добросусідство

27.03.2025, 11:18
Операція"Великдень" 2
Файно Маркет підтримав учасників змагання зі скелелазіння

Добросусідство

26.03.2025, 11:12
Файно Маркет підтримав учасників змагання зі скелелазіння
Файно Маркет став "Вибором країни" 2024 у маркетингових та PR комунікаціях!

Файні здобутки

25.03.2025, 11:26
Файно Маркет став "Вибором країни" 2024 у маркетингових та PR комунікаціях!
«Оберіг Життя»: звітуємо про допомогу дітям у лютому

Добросусідство

24.03.2025, 12:33
«Оберіг Життя»: звітуємо про допомогу дітям у лютому
Файний двір об'єднує: допомогли хвостикам разом!

Добросусідство

21.03.2025, 10:46
Файний двір об'єднує: допомогли хвостикам разом!
Розпочалася реєстрація в еко ініціативі «Квітучий файний простір»

Дізнавайся першим

14.03.2025, 14:36
Розпочалася реєстрація в еко ініціативі «Квітучий файний простір»
ФК «Файно» — чемпіони Другої ліги Кіровоградської області з футзалу!

Файні здобутки

10.03.2025, 15:30
ФК «Файно» — чемпіони Другої ліги Кіровоградської області з футзалу!
«Кава, що лікує»: завершуємо ініціативу передачею захисникам

Добросусідство

05.03.2025, 14:11
«Кава, що лікує»: завершуємо ініціативу передачею захисникам
Файно Маркет виступив генеральним партнером “Кубок допомоги ЗСУ”

Дізнавайся першим

04.03.2025, 14:14
Файно Маркет виступив генеральним партнером “Кубок допомоги ЗСУ”
Робимо добрі справи разом: представляємо відео про соціальну місію Файно Маркет

Файноновини

03.03.2025, 13:10
Робимо добрі справи разом: представляємо відео про соціальну місію Файно Маркет
Збір закрито: негатоскоп вже працює у шпиталі!

Добросусідство

26.02.2025, 11:24
Збір закрито: негатоскоп вже працює у шпиталі!
Творимо дива разом: підсумки благодійної ініціативи «Благодійні листівки»

Добросусідство

20.02.2025, 14:55
Творимо дива разом: підсумки благодійної ініціативи «Благодійні листівки»
Файно Маркет відкрив 202-й магазин у селищі Гельмязів!

Відкриття

17.02.2025, 17:34
Файно Маркет відкрив 202-й магазин у селищі Гельмязів!
Ще більше вигоди для наших сусідів! Оновлюємо програму «Пенсійна»

Дізнавайся першим

17.02.2025, 15:45
Ще більше вигоди для наших сусідів! Оновлюємо програму «Пенсійна»
У мобільному застосунку стартував збір для захисників

Добросусідство